Hogwarts School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts School

Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry. Za swe fanowe HP-a, koji b i sami woleli da nisu Normalci i da posete Hogwarts.
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 NISAM JEDNA OD NjIH! GRYFFINDOR RULES!

Go down 
AuthorMessage
[Mrs. Black]
Glaweshina Gryffindora, Prof. Napitaka
[Mrs. Black]


Posts : 74
Join date : 2008-05-02
Age : 30
Location : Hogwarts

NISAM JEDNA OD NjIH! GRYFFINDOR RULES! Empty
PostSubject: NISAM JEDNA OD NjIH! GRYFFINDOR RULES!   NISAM JEDNA OD NjIH! GRYFFINDOR RULES! EmptySun May 04, 2008 5:09 am

E, pa . . . Mis'im, sh'a reci?
Ja sam Isidora, sa Wrachara sam (za koji smatram da je najjacha opshtina u BG-u), '94. sam godishte, i weoma sam srecno dete jer za mesec dana zawrshawam osnownu.
E, pa, nisam srecna kad bolje razmislim jer znam da nigde necu naci owakwo drushtwo. Pod "owakwo" podrazumewam likushe koje prowaljuju na tawan, priziwaju duhowe, uzhiwaju u zhiwotu i jebe im se za swe. E, takwa sam i ja odprilike. Trenutno se, fzn, spremam za prijemni, al' nish' ne znam. Kupila sam preslatku haljinu za maturu i zlatne cipele u kojima ne znam da hodam, al' jbg.
Obozhawam zhiwotinje, HP, RBD.
Od muzike slusham najwishe R'n'B, pop, R'n'R.
Mrzim nastawnike. To su samo pacenici koji nemaju shta da rade osim da seru nama dobroj dechici. Ja hocu da postanem nastawnik. lol
Wolim da se zajebawam, da rizikujem i zabadam nos tamo gde mu nije mesto.
Mrzim shlihtare, pichke, izdajice i trezorske kurwe. I isfolirane dewojke kao shto su Gaca i Minka-Zwezdica. I one koji me zowu shtreberkom samo zbog uspeha u shkoli, jer, ja sam manji shtreber od ponawljacha!
E, sad, wolela bih da upishem III Beogradsku gimnaziju, al' su mi shanse swe manje, tako da ni V nije losha. XIV smatram za socijalnu shkolu, jer swi moji koji su kreteni i loshi uchenici idu tamo.
Ne wolim da pokazujem ljudima kad sam tuzhna, i drugi misle da sam najsrecnija dewojka na swetu. Ali wolim da pokazujem bes. Muahahaha!!!!
Pa, to je to . . .4 now . . .mwah . . .
Site: www.isidoravracar.piczo.com
MSN: isidoravrachar@hotmail.com
Back to top Go down
https://hsww.rpg-board.net ; www.isidoravracar.piczo.com
 
NISAM JEDNA OD NjIH! GRYFFINDOR RULES!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hogwarts School :: Engleska :: Rezidencija Melfojewih-
Jump to: